III Gminne Zmagania Sportowe

Dzieci z naszej placówki wzięły udział w III Gminnych Zmaganiach Sportowych organizowanych przez Przedszkole Samorządowe we Włosienicy. Dnia 06.06.2017 „Jeżyki” w składzie: Mikołaj Januszyk, Lena Giermek, Jagoda Włodarczyk, Wiktoria Janeczko, Joanna Lasek uczestniczyły w konkurencjach sprawnościowych, które odbywały się na terenie remizy OSP we Włosienicy. Hasłem przewodnim imprezy było „W zdrowym ciele zdrowy duch, każdy przedszkolak ćwiczy jak zuch”. Dzieci czerpały radość i przyjemność z udziału w wielu konkurencjach takich jak: bieg z piłką, podskoki z woreczkiem, bieg z przechodzeniem przez obręcz, rzut do celu itp. Zabawom towarzyszyło szlachetne współzawodnictwo. Na koniec jurry przyznało wszystkim uczestnikom I miejsce. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom i złoty medal, natomiast przedszkole wzbogaciło się o kolejny puchar.