Wigilia w Przedszkolu S. w Brzezince

21 grudnia 2017 rozpoczęliśmy świąteczny czas wspólną wigilią.

Wszystkie przedszkolaki zebrały się  w odświętnie przystrojonej sali „Jeżyków”, by wspólnie z zaproszonymi gośćmi rozpocząć wigilijne spotkanie. Pani dyrektor Jolanta Jędras gorąco powitała wszystkich zebranych.

W tym roku zaszczycili nas swoją obecnością: pani Alfreda Kufrej przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Brzezince, ksiądz Józef Święcicki proboszcz parafii NMP w Brzezince,  pan Bartłomiej Bąk zastępca wójta gminy Oświęcim, pan Adam Sowa Radny Powiatu Oświęcimskiego, pan Andrzej Ryszka sołtys wsi Brzezinka, pan Przemysław Jelonek prezes OSP w Brzezince, pan Janusz Palka przewodniczący Rady Rodziców.

W tym dniu dzieci poznały świąteczne zwyczaje: dzieliły się opłatkiem składając sobie życzenia, śpiewały kolędy, wspólnie spożywały świąteczny obiad przy udekorowanych stołach. Nie zabrakło także  prezentów pod choinką dla wszystkich przedszkolaków.

W taki dzień mogliśmy wspólnie z naszymi przedszkolakami poczuć magię zbliżających się świąt, zatrzymać się na chwilę w przedświątecznych przygotowaniach.

Serdecznie dziękujemy gościom za podarunki i słodkości dla dzieci, a rodzicom za zadbanie o świąteczne ubrania przedszkolaków.