Spotkanie z kolędą - PS Brzezinka

10. stycznia 2018 w Remizie OSP w Brzezince odbyło się „Spotkanie z kolędą”, podczas którego  przedszkolaki ze swoimi paniami zaprosiły gości do wspólnego kolędowania.

Pani dyrektor Jolanta Jędras przywitała przybyłych rodziców, dziadków, mieszkańców Brzezinki oraz zaproszonych gości: wójta Gminy Oświęcim pana Alberta Bartosz, przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Brzezince panią Alfredę Kufrej, dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzezince panią Agatę Kowol,  zastępcę dyrektora Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim panią Violettę Korczyk, sołtysa Brzezinki pana Andrzeja Ryszkę.

Dzieci, odtwarzając role Maryi, Józefa, aniołków, pasterzy, królów, kolędników, górali i góralek kolędowały przy żłóbku. Nasze spotkanie umiliła muzyka „na żywo” w wykonaniu Agnieszki Flasz – flet  i Martyny Symula – skrzypce. Akompaniament zachęcił wszystkich do wspólnego śpiewu kolęd.

Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami przez licznie zgromadzoną publiczność.