Piknik Rodzinny w PS w Brzezince

6 czerwca odbył się na naszym ogrodzie coroczny Piknik Rodzinny.

W tym roku odbywał się pod hasłem „Podróże po Polsce” i był podsumowaniem prowadzonej cały rok innowacji pedagogicznej „To wydarzyło się naprawdę”. Nauczycielki zaproponowały dzieciom odwiedzenie czterech miast, gdzie czekały na nie zadania do wykonania: w Krakowie malowanie smoka, w Toruniu ozdabianie pierników, w Zakopanem spacer z „plecakiem”, a w Gdańsku przeciąganie liny. Za każde wykonanie zadanie przedszkolaki otrzymały piórko, a na zakończenie nagrody książeczki o Polsce.

Podczas pikniku gościliśmy Wójta Gminy Oświęcim pana Mirosława Smolarka, zastępcę Wójta Gminy Oświęcim panią Halinę Musiał, dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim panią Agatę Michalską oraz sołtysa Brzezinki pana Andrzeja Ryszkę.

Podczas pikniku na dzieci i rodziców czekał poczęstunek: kiełbaski z grilla, pieczone ziemniaki, wata cukrowa, owoce i słodycze.

Dziękujemy firmom, które wsparły nasze przedszkole przy organizacji pikniku, były to: Zakład Wielobranżowy „Marta” Chrzanów, „Andersen” hurtownia Oświęcim, „Vitamina” s.c.  Oświęcim, Piekarnia Chełmek.

Tagi

GALERIA