Udział Szymona i Filipa z grupy „Kotków” w Gminnym Konkursie Ekologicznym „Przedszkolak Przyjacielem Zielonej Planety”

26 kwietnia Filip i Szymon reprezentowali nasze przedszkole podczas Gminnego Konkursu Ekologicznego "Przedszkolak Przyjacielem Zielonej Planety" zorganizowanym przez Przedszkole we Włosienicy. Chłopcy wykazali się dużą wiedzą na temat ochrony środowiska i nie sprawiły im trudu zadania dotyczące czynników pozytywnie i negatywnie wpływających na przyrodę,  segregowania śmieci, odnawianych źródeł energii, budowy roślin. Wspaniale poradzili sobie w konkurencji wymagającej posadzenia kwiatów. Wszyscy uczestnicy konkursu uczestniczyli w posadzeniu pamiątkowego drzewka. Przedstawiciele jury wręczyli naszym reprezentantom zasłużone nagrody i dyplomy.

Gratulacje dla Filipa i Szymona!