12 czerwca obchodziliśmy w naszym przedszkolu urodzinki. W tym dniu świętowały dzieci, które obchodzą urodziny w czercu, lipcu i sierpniu. Wszyscy wesoło bawili się przy skocznej muzyce, śpiewali "Sto lat". Jubilaci otrzymali urodzinowe prezenty. Po zabawie nadszedł czas na uroczysty podwieczorek.
Naszym jubilatom życzymy dużo radości i wspaniałych zabaw!
Galeria fotograficzna: