Z wielką radością chcemy podzielić się ważnym dla naszych przedszkolaków spotkaniem. Było to spotkanie dzieci z przyszłych grup 5–6-latków wraz z wychowawcami.
Spotkanie było doskonałą okazją do integracji oraz podejmowania ważnych wspólnych decyzji dotyczących nowych nazw najstarszych grup przedszkolnych. Dzięki temu spotkaniu grupa pani Aleksandry Bytomskiej będzie nosiła nazwę "Kotki poszukiwacze przygód", natomiast grupa pani Anny Mroczek "Kotki odkrywcy świata".
W trakcie spotkania bardzo radośnie wspólnie bawiliśmy się przy muzyce oraz z wykorzystaniem chusty animacyjnej.
Z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne przygody naszych nowych grupy i życzymy wszystkim dzieciom wielu radosnych chwil, ciekawych odkryć oraz wspaniałej zabawy w nowym roku przedszkolnym.