Pożegnanie starszaków

....."Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole, nową drogą pójdziemy odważnie...."

 

24 czerwca grupa najstarszych dzieci żegnała przedszkole. Grupa młodszych kolegów i koleżanek przygotowała dla nich niespodziankę. Podczas krótkiej uroczystości w sali dzieci młodsze wyrecytowały wiersz i wręczyły starszym kolegom upominki.

Na spotkaniu w obecności swoich  rodziców starszaki miały okazję zaprezentować swoje umiejętności matematyczno-jezykowe. Przedszkolaki, podzielone na drużyny, wykonywały przygotowane zadania, a w razie potrzeby mogły prosić o pomoc rodziców, będących z nimi  w drużynie. Na zakończenie "turnieju wiedzy" rodzice wykonywali biret dla swoich pociech.

Pani dyrektor Jolanta Jędras podziekowała rodzicom za ich zaangażowanie i pomoc okazaną przy różnych okazjach w ciągu całej edukacji ich dzieci. Szczególne wyróznienia otrzymali Państwo: Anna Lichota, Agata Sikora, Anna Rembiesa, Anna i Jakub Bednarczyk oraz Barbara i Mariusz Syrek.

Na zakończenie uroczystości przedszkolaki otrzymały pamiatkowe dyplomy i fotoksiążkę. 

 

Absolwentom naszego przedszkola życzymy wytrwałości i sukcesów w szkolnej pracy, wielu powodów do radości, zawsze uśmiechnietych buzi  oraz spełnienia wszystkich marzeń.

Tagi

GALERIA

FILMY