Dzień Dziecka z legendą

1 czerwaca został zorganizowany dla nszych przedszkolaków "Dzień Dziecka z legendą".

Nasze przedszkole bierze udział w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. Realizując działania promujące czytelnictwo zapoznawano przedszkolaki z najpopularniejszymi polskimi legendami. W Dniu Dziecka Biedronki, Jeżyki i Kotki brały udział w kilku konkurencjach tematycznie związanych z legendami: było łowienie Złotej Kaczki za pomocą wędki z magnesem, budowa zamku z kartonowych pudełek oraz nawijanie owieczki dla Smoka Wawelskiego. Na zakończenie konkurencji przedszkolaki otrzymały upominki "Bajki dla dziewczynek" i "Bajki dla chłopców" zakupioene z pozyskanych środków przeznaczonych na realizaję zadań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W tym dniu przeygotowano  także dla przedszkolaków watę cukrową.

 

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie strojów dla dzieci związanych z legendami oraz za dostarczenie pudeł, a szczególnie Panu Irkowi Rembiesa za dostarczenie dużej ilości pudełek, dzięki którym przedszkolaki mogły budować zamki.

 

Dziękujemy Pani Alfredzie Kufrej za słodycze przekazane  dla dzieci od Koła Gospodyń Wiejskich w Brzezince.

 

W Dniu Dziecka składamy naszym przedszkolakóm  najlepsze życzenia: wspaniałych dziecięcych zabaw, wiele radości, zawsze kolorowych i spokojnych snów, spełnienia wszystkich marzeń!!!

 

Galeria fotograficzna:

 

Dzień Dziecka u "Biedronek"

Dzień Dziecka u "Jeżyków

Dzień Dziecka u "Kotków"

Tagi

GALERIA