Zabawy Rybek w ogrodzie zimowym

            Korzystając z urządzeń w ogrodzie zimowym dzieci z grupy Rybek aktywnie spędzały czas. Największą atrakcją dla dzieci był basen z kolorowymi piłeczkami w którym swobodnie i bezpiecznie się poruszały. Wiele radości dostarczyło przedszkolakom zjeżdżanie na zjeżdżalni, poruszanie się pojazdami i wcielanie w rolę małych kierowców oraz przechodzenie przez tunel. Był to czas pełen radości i pozytywnych emocji.

Tagi

GALERIA