Kotki odwiedzają szkołę

24 czerwca grupa Kotki udała się do szkoły na zaproszenie pani Edyty Czerwienki. Przedszkolaki pooglądały klasę, w której będą się uczyć, zobaczyły swoją szatnię, poćwiczyły z panią Edytą  na sali ruchowej. 

Tagi

GALERIA