25 czerwca grupa Kotki razem z Rodzicami uczestniczyła w ostatniej przedszkolnej uroczystości "Pożegnaniu przedszkola". Ze wzruszeniem przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Grupę odchodzącą do szkoły pożegnali w imieniu młodszych kolegów i koleżanek Kasia i Franio z grupy Jeżyki. Na zakończenie uroczystośći Pani dyrektor Beata Herman wręczyła pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola.
Naszym przedszkolakom rozpoczynającym nowy etap edukacji życzymy samych sukcesów, spaełniania marzeń i dużo radości z odkrywania i poznawania świata.

