Informacja KRUS o zasadach podlegania ubezpieczeniu społecznemu i zdrowotnemu rolników Wtorek, 9 lipca 2024 Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Placówka Terenowa w Oświęcimiu działając na podstawie przepisów ustawy z dnia 20 grudnia 1990 r. o ubezpieczeniu społecznym rolników (Dz. U. 2024 poz. 90.). obejmuje ubezpieczeniem rolników, ich małżonków i pracujących z nimi domowników oraz pomocników rolnika.

Obwieszczenie Starosty Oświęcimskiego

Obwieszczenie Starosty Oświęcimskiego Czwartek, 4 lipca 2024 Obwieszczenie Starosty Oświęcimskiego w sprawie rozbudowy drogi gminnej nr 510132K ul. Załawie w Babicach wraz z przebudową innych dróg publicznych oraz budowa i przebudowa infrastruktury technicznej.
Znak sprawy: WAB.6740.5.5.2024.IBS/IW

Obwieszczenie Starosty Oświęcimskiego

Obwieszczenie Starosty Oświęcimskiego Czwartek, 4 lipca 2024 Obwieszczenie Starosty Oświęcimskiego w sprawie rozbudowy drogi powiatowej nr 1897K ul. Wadowicka w Porębie Wielkiej.
Znak sprawy: WAB.6740.5.4.2024.AWK

Webinarium CEDUR „Crowdfunding pożyczkowy – jak przygotować Arkusz Kluczowych Informacji Inwestycyjnych (AKII)” Czwartek, 4 lipca 2024 Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF), w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, organizuje webinarium dla właścicieli platform usług finansowania społecznościowego oraz potencjalnych właścicieli projektów opartych na finansowaniu społecznościowym. Webinarium odbędzie się 18 września 2024 roku (9:30-16:00).

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły” zaprasza do uczestnictwa w kampanii informacyjnej nt. możliwości ubiegania się o wsparcie finansowe Środa, 3 lipca 2024 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły” zaprasza wszystkich potencjalnych wnioskodawców z obszaru gmin: Brzeszcze, Chełmek, Kęty, Oświęcim i Wieprz do uczestnictwa w Kampanii informacyjnej nt. możliwości ubiegania się o wsparcie finansowe, która odbędzie się w dniu 10.07.2024 o godz. 14:00

Piknik na przywitanie lata w Stawach Monowskich

Piknik na przywitanie lata w Stawach Monowskich Niedziela, 30 czerwca 2024 Dzisiaj na terenie rekreacyjnym w Stawach Monowskich dzieci, młodzież i dorośli świetnie bawili się podczas Pikniku na rozpoczęcie lata.

archiwum wiadomości