Powrót dzieci do przedszkola w czerwcu

Szanowni Państwo

Prosimy o informację, które dzieci zamierzają skorzystać z opieki przedszkolnej w tym roku skolnym.   Prosimy o wypełnienie „Deklaracji” i przesłanie jej na adres: psbrzezinka@psbrzezinka.gminaoswiecim.pl lub osobisty kontakt telefoniczny z dyrektorem przedszkola do czwartku 22 maja do godziny 9.00.

Po analizie informacji i potrzeb Rodziców w zakresie opieki nad dziećmi dyrektor przedszkola mając na uwadze limity miejsc w przedszkolu oraz wytyczne przeciwepidemicznych GIS, zadecyduje w jakich godzinach czynne będą poszczególne oddziały. O przyjęciu dziecka do przedszkola Rodzice zostaną powiadomieni telefonicznie do piątku do godziny 15.00

 

Informuję, że w pierwszej kolejności z przedszkola będą mogły skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. Ponadto pierwszeństwo będą miały dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

 

Deklaracja, oświadczenie oraz inne ważne informacje znajdą Państwo w załącznikach.

 

Tagi